ПАЛАНОЦЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО   РАЙОНУ    ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

 

         31  січня   2015  року                                  №  35 -9 /У1

Про плату за землю                                  

 

З метою забезпечення надходжень до бюджету органів місцевого самоврядування Відповідно п. 24 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  п.284.1 ст.284 Податкового кодексу України            сільська рада  вирішила:

 

1. Встановити з 01.01.2016 року ставки по   земельного податку в розмірі:           

 - для земель сільськогосподарського призначення нормативно грошову оцінку яких проведено 0,1 відсоток від цієї нормативно –грошової оцінки;

- для земель несільськогосподарського призначення нормативно грошову оцінку яких проведено (крім земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель, споруд) – 1 відсоток від цієї  нормативно грошової оцінки ;

- для земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено – 1 відсотків від нормативно грошової оцінки площі ріллі по області.

2. Встановити з 01.01.2016 року ставки по земельному податку в розмірі:

- для земельних ділянок житлової та громадської забудови на яких розташовані індивідуальні житлові будинки – 0,2 відсотка від нормативно-грошової оцінки цієї ділянки  / по кварталах/.

- для земельних ділянок сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 0,1 відсоток від нормативно грошової оцінки цієї ділянки (по агрогрупах).                                                                                                        

3. З 01.01.2015 від сплати земельного  податку звільняються:

-   органи місцевого самоврядування;

- релігійні організації статути яких зареєстровані у встановленому законами порядку;

-   дошкільні та загальноосвітні  навчальні заклади, заклади культури, охорони здоров’я, які утримуються за кошти державного та місцевого бюджетів.

Пункт 3 даного рішення набирає чинності з 01.02.2015 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету,  фінансів,  земельних  відносин (Пархоменко Г.Г.)

 

 

Сільський голова                                                                               Б.П.Гречаний